Vlastnú skúsenosť

Vaše skúsenosti sú pre nás dôležité, posúvajú nás v pred a vylepšujú naše služby

48 Comments

 1. Keď som si už myslela, že skoro po dvoch hodinách zamrznem a ešte ma čakalo vypisovanie papierov, prišiel fešný mladý muž, ktorý nám všetkým (účastníkom nehody) vypísal údaje v zázname o nehode, ochotne poradil, trpezlivo odpovedal na otázky, zabezpečil servis…O takejto službe sa mi ani nesnívalo, takže som veľmi vďačná, že na Slovensku funguje aj takáto forma pomoci.

 2. Dobrý deň som rád že som spoznal Vašu spoločnosť , ale to vďaka veľmi milej , ochotnej a hlavne technicky zdatnej pani Majke Bakalovej ktorá mi v krátkom čase a osobne vybavila opravu môjho vozidla a nechcela za to ani žiadnu odplatu . To si veľmi cením , pretože to moje vozidlo ma živý . Ak ste ako spoločnosť všetci taký ochotný a rýchly tak Vám držím palce a veľa síl pri zachraňovaní ľudí . S pozdravom Marián Zaťko st.

  • Chcel by som sa podeliť o kompletnú starostlivosť a profesionalny prístup,aký odviedla táto asistenčná služba.Od prvého momentu kedy som ich kontaktoval a požiadal o pomoc až do posledného momentu,kedy som si prevzal moje opravene auto z autorizovaného servisu. Odviedli skvelý výkon a s neskutočným prehľadom boli profesionálne nad vecou.Celkový prehľad,prístup a pomoc je neopísateľna. Jednoducho to treba zažiť. Neprajem nikomu nič zlé na cestách, ale keď ste účastníkom dopravnej nehody,určite kontaktujte bezplatnú PROASSIST- asistenčnú službu pri nehodach a pochopíte aj vy ,ako by to malo fungovať a aké šťastie v nešťastí Vás stretlo pri riešení havarijnej udalosti cez PROASSIST 18001

   • Chcela by som sa poďakovať PROASSIST za rýchly a profesionálny prístup. Havarovala som v garáži a postarali sa o bezpečný prevoz auta z garáže von, kde auto následne zobrala odťahovka. Všetko prebehlo rýchlo a jednoducho, ďakujem.

 3. Dna 11.12.2019 mala som nehodu, dakujem ze tak rychlo ste prisli, pán mal perfektny pristup, v tej chvili velmi pomohol. Este raz célja vdaka.

 4. Dňa 24.1.2020 o 8:50 hod. som mal na Šancovej ulici v Bratislave dopravnú nehodu. Zo zadu do mňa narazil vodič taxislužby Bolt – Ukrajinec. Moje auto bude v servise cca 2 týždne. Vaša asistenčná služba poslala k nehode p. Mateja Ševčíka, ktorému by som chcel veľmi pekne poďakovať za jeho profesionálnu pomoc pri riešení všetkých záležitostí potrebných pre políciu, poisťovňu a servis.
  Máte skvelého zamestnanca a ešte raz mu veľmi pekne ďakujem za pomoc.
  S pozdravom Vladimír Kočiš

 5. Ďakujem za veľkú trpezlivost pri nehode 22.2.2020 a ochotu niekoľko krát zopakovať tie isté otázky – JUDr. Martin Martinus, za vypísanie dokladov všetkým ocastnikom nehody. V strese je takáto pomoc veľmi osozna. Prajem co najmenej nehôd. Ďakujem, Ema.

 6. Keďže nemám FB tak chcem aspoň touto cestou poďakovať p. Marekovi Jaššovi ktorý mi pomohol s vybavovaním nehody keď do mňa nabúral vodič zo Španielska. Vypísal s nami papiere, komunikoval po anglicky a pomohol mi vymeniť zničenú pneumatiku. Ďakujem za pomoc. Ondrej

 7. Dňa 17.02.2020 som mal dopravnú nehodu. Z vašej asistenčnej služby prišiel k nehode pán Matej Ševčík, ktorý mi pomohol vypísať formulár o nehode, kontakt s políciou a odťah vozidla do servisu. Takisto sa chcem poďakovať jeho kolegyni (neviem meno), ktorá vyriešila doklady pre poisťovňu a zabezpečila náhradné vozidlo. Touto cestou sa chcem obom poďakovať za profesionálny prístup a riešenie vzniknutej situácie.
  Perfektná práca Ďakujem.

 8. Po dopravnej nehode v Bratislave – Petržalke p. Matej Ševčík, pracovník asistentskej služby ProAssist, na mieste nehody obom účastníkom promptne pomohol kontaktovať poisťovne, odťahovú službu a vyplniť záznamy. V takejto situácii je aj zdanlivo malá pomoc vítaná, vďaka, veľmi si to cením, Andrea

 9. Dobrý deň. Nakoľko nepoužívam sociálne siete, chcem sa aspoň touto cestou poďakovať JUDr. Martinovi Martinusovi zo spoločnosti ProAssist za jeho pomoc pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo dňa 16. 04. 2020, keď do môjho osobného vozidla narazil poľský kamión. Zástupca spoločnosti sa dostavil k nehode niekoľko minút po jej nahlásení na políciu a poisťovňu. Pán Martinus zvládol situáciu bravúrne. Obom účastníkom vysvetlil náležitosti potrebné pre likvidáciu následkov nehody. Spísal záznam o nehode, nafotil situáciu, skontaktoval servis a poisťovňu, komunikoval s políciou, poradil ďalší postup. Bol nápomocný a ochotný poradiť aj následne po nehode. Pán Martinus pristupoval k pomoci veľmi profesionálne, ochotne, empaticky a s prehľadom. Veľká vďaka za skvelú prácu Milan Ježo

 10. Moja veľká vďaka patrí p. Martinusovi, ktorý sa nás ujal a nezištne nám pomohol zabezpečiť všetko potrebné, keď sme sa nechtiac stali poškodeným pri dopravnej nehode. Z nášho auta sa v priebehu sekundy stal vrak a ja s manželom sme boli v šoku, že sme neboli schopní ani reálne uvažovať. Pán Martinus promptne zabezpečil odťah auta do servisu, vypísal za nás záznam o DN, nahlásil v našom mene PU poisťovní a jeho empaticky prístup ma ochránil zrejme pred kolapsom. Veľmi si vážim, čo pre mňa a manžela urobil. Vrele odporúčam všetkým v núdzi obrátiť sa na Pro Assist, kde vám tím odborníkov pomôže vyriešiť všetky problémy pri dopravnej nehode. Ďakujem ? Zdenka Riskova

  • Chcel by som sa osobne poďakovať p. Jaššovi a pani Majke za ich služby, čas a pomoc bez ktorých by som mal všetko omnoho ťažšie. Profesionalita a ľudský prístup aký sa na Slovensku už len tak nevidí. Klobúk dolu. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.. Prajem všetko dobré. Matej

 11. Velmidobra spolocnost pomozu s papierami,po nehode ked je clovek otraseny sa to velmi hodi,velmipekne im dakujem za ich pomoc,ozaj dobra firma klobuk dolu.Dakujem.

  • Veľmi pekne ďakujeme p.Martinusovi, ktorý nám empatocky pomohol v ťažkej situácii pri dopravnej nehode, takmer všetky potrebné dokumenty vypísal, vybavil odťahovú službu, zapožičanie náhradného vozidla bola samozrejmosť….takéto služby sú v týchto situáciach ako balzam…ešte raz vďaka a odporúčam všetkým, ktorí to potrebujú.

 12. Ďakujem pánovi Marekovi Jaššovi, ktorý nám pomohol tento týždeň pri dopravnej nehode, pri ktorej som bol poškodený. Je úžasné, ak sa pri Vás v takejto situácii rýchlo „ocitne“ človek, ktorý Vám ochotne, ľudsky a profesionálne pomôžeme so všetkým, čo v danej chvíli potrebujete ( vyplnenie tlačív, odťahová služba, zapožičanie vozidla…). Všetkým odporúčam využiť služby Pro Assist, v tej nešťastnej chvíli najlepšie, čo sa mi mohlo stať. Osobná vďaká p. Jaššo.

 13. Pán Jaššo, srdečná vďaka za Vašu komplexnú pomoc po mojej dopravnej nehode 12.6.2020. Mali ste perfektný prístup – od vypísania záznamu, kontaktovania poisťovní, vybavenia servisu a náhradného auta. Ušetril som čas a energiu a k tomu ešte bezplatne požičané náhradné auto počas celej opravy. Po dnešnom prevzatí opraveného auta v doporučenom servise som bol s prístupom a s kvalitou opravy maximálne spokojný. Vrelo doporučujem využiť služby ProAssist – skutočne veľmi príjemné a profesionálne vybavenie mojej dopravnej nehody a opravy.

 14. Veľká vďaka p. Martinusovi za všetky rady a nezištnú pomoc. Veľmi profesionálný pristup aký sa vidí len málo kedy. Ďakujeme pekne aj za bezplatne zapožičané auto.

 15. V prvom rade ďakujem službe Proassist za rýchle nasadenie v danný moment klobúk dole …. a v druhom rade p.Martinusovi obrovské ĎAKUJEM za všetko čo dokázal vybaviť, zariadiť, poradiť atď… je to neskutočne úžastný človek aj pracant. Bez neho by som bol stratený, firma može byť len rada že takého šikovného chlapa má naozaj ďakujem. S pozdravom Mafiján M. ???

 16. Predstaviteľ Pro Assist prišiel na miesto nehody, ochotne nám (obom účastníkom nehody) pomohol vyplniť záznam o nehode, okamžite dohodol termín obhliadky v servise. Pri obhliadke vozidla v servise bol ďalší predstaviteľ(ka) Pro Assist, ktorý informácie o obhliadke poslal do poisťovne a… náhradné vozidlo som už mal pristavené. Týmto sa chcem predstaviteľom Pro Assistu poďakovať, vďaka ich pomoci bola dopravná nehoda aj s jej dôsledkami (nutnou opravou) vyriešená rýchlo, bez stresu a hlavne bez dopadu na moje aktivity.
  Ďakujem,
  Peter

 17. Chcel by som osobne poďakovať p. Martinusovi za jeho služby a taktiež celému tímu Pro Assist. Profesionalita, prístup a v neposlednom rade ľudský prístup bol ukážkový. Celkovo mi vlastne p. Martinus spríjemnil dosť pokazený deň. Čo sa týka služieb, ako tu už je spomínané… Prišiel na miesto nehody, pomohol s papiermi o nehode, vyriešil servis a taktiež aj zapozičanie vozidla.
  Ešte raz veľká vďaka.
  S pozdravom, Janči a Zuzka

 18. Veľmi pekne ďakujem pánovi Matejovi Ševčíkovi, ktorý sa ma ujal koncom mája 2020 (27.05.2020) pri mojej prvej dopravnej nehode. Objavil sa hneď a s ľudským prístupom mi pre mňa v novej a stresovej situácii poskytol rýchlu kompletnú potrebnú pomoc….od skontaktovania a komunikácie s príslušnou poisťovňou a servisom, tak aj zabezpečením odťahovej služby a následnou dopravou. S pozdravom Katarína

 19. Dobry den.
  7.7.2020 mala som nehodu na Pristavnom moste. Nahodou p. Jakub prechadzal okolo a bol pre mna ako svetlo z jasneho neba. Poskytol rady, zariadil vsetko od vyplnenia tlaciva do nahradneho vozidla.

  Velmi pekne dakujem za to, ze ste.

 20. Dobrý deň prajem pán Šaling z ProAssist,s.r.o. a pán Mgr.Kopka z ProServiceEU, ktorý ste mi nezištne, rýchlo a na najvyššej profesionálnej úrovni pomohli po autonehode, ktorú som mal nie z vlastnej viny dňa 2.7.2020 v Bratislave na Ivanskej ceste. Pán Šaling mi pomohol hneď po autonehode keď som bol úplne šokovaný z toho čo sa stalo, a spravil mi doprovod do servisu, kde sa ma ujal Mgr.Kopka, ktorý hnedˇ riešil opravu vozidla a zároveň mi poskytol náhradné vozidlo na dobu opravy. Bol som priebežne informovaný o skutočnostiach s opravou vozidla a ako sa vyvíja realizácia likvidácie škody v poisťovni. Odporúčam všetkým aby sa po autonehode kontaktovali na tieto dve firmy. Vážený páni ešte raz Vám ďakujem za Vašu pomoc, viete neveril som, že ešte niečo také existuje v SR.

 21. Ďakujem pánovi Denisovi Polakovičovi z ProAssist-u za profesionálny a predovšetkým vľúdny prístup pri riešení dopravnej nehody. Jeho pomoc bola neoceniteľná či už pri administratívnych úkonoch, no predovšetkým pri komunikácii s poisťovňami a servisom. Výsledkom pre mňa bola ušetrená kopa času a duševné zdravie. Nehovoriac o okamžitom zapožičaní náhradného vozidla.

 22. Dakujem velmi pekne zs pomoc pri asistovani pri nehode dnes 19.11.20 pri Tesco Lamac panovi Marekovi Jassovi. Zjavil sa tam ako blesk a pomohol nam vybavit papiere, odtahovky a zostal pri nehode az pokial neodislo posledne auto odtahovkou do servisu. 2 hodinu v dazdi stal s nami vonku, parada a ano raz sa nepostazoval. Takze palec hore a aspon takouto pomocou sprijemnil blbe chvilky sposobene nehodou, hlavne ked ste ju nezapricinili.

 23. Prvý decembrový deň 2020 a bežné dobrzdenie v bratislavskej kolóne sa zmenilo na jemné drcnutie do predného auta. Nočná mora! Všetko plánované bolo v okamžiku na vedľajšej koľaji a vonku zima a vetrisko. Nasadiť vesty, rýchle telefonáty, (nezabudnúť na povinné rúško) a trojuholník …
  Fakt je, že ten sme nestihli ani poriadne rozbaliť a položiť ho na cestu nebolo ani potrebné, lebo z kolóny za nami sa vynorilo blikajúce auto ProAssist. Rýchlosť jeho príchodu môžem označiť za excelentnú, fakt pár minút.
  Nočná mora sa dnes nekoná! Mladý technik ProAssist konal maximálne profesionálne, skľudnil situáciu, vyplnil „havarijné“ tlačivá, kontaktoval servis, obidve autá odnavigoval do servisu. To bolo predvčerom, včera v servise zabezpečil všetky „vypisovačky“ ohľadom poisťovne a prijatie auta do servisu. Nemal by som to písať, ale musím – perfektná autonehoda 🙂
  Klobúk dole!
  Moja vďaka patrí technikovi ProAssist – ďakujem pán Adrián Kinzel.
  Peter

 24. Včera sme mali koliziu v Bratislave . Starši pan na malom hundaj 20 i nam nedal prednost , tak ho naša staručka pracovna Toyota zrušila. Zavolali sme policiu a prišli aj zastupca Pro Assist p. Marek Jašo, ktory odborne spisal všetky udaje pre poistovnu. Važeni taku profesionalitu a osobnu charizmu tohoto pana som davno nezazil . Dakujem p. Jaššo a prajem krasne vianoce a stastlivy novy rok. Pozdravujeme aj vašho šefa nech zamestnava iba takychto prijemnych ludi…

 25. Dnes v Rači (Žitná ul.) som bol účastníkom dopr. nehody. Oceňujem profesionálny prístup
  pracovníka stranyProAssist. Som spokojný.

 26. Veľké pođakovanie pánovi Adriänovi Kinzelovi za asistenčné služby, profesionálny ale aj ľudský prístup, ktorým mi pomohol pri dopravnej nehode na križovatke Galványho – Rožňavská včera, 31.5.2021 niečo po 13tej hodine. Boli tam dve auta na totálku a tretím účastníkom som bola ja s mojím autom. Tri minuty po nehode a pán Kinzel akoby spadol z neba. Postaral sa o všetkých a o všetko, spísal, zabazpečil: odvoz môjho auta do servisu, (tým dvom žiaľ odťahovku) náhradne auto od spolocnosti, môj prevoz zo servisu k nähradnému vozidlu. ĎAKUJEM pán Kinzel a prajem Vám všetko dobré. Kocúriková

  • Dobrý deň,

   Máte pravdu pán Kinzel je veľmi profesionálny a milý určite robí svoju prácu na jednotku. Mňa však informovala známa, že ak si nechám auto opraviť v servise, ktorý odporučí už akákoľvek firma cez asistenta po dopravnej nehode budem mať určite opravu oveľa drahšiu ako v inom servise, ktorý si nájdem sama. Mňa veľmi mrzí, že bez nahliadnutia k odbornému posudku idete súdiť, že obe auta z danej nehody sú na totalku. Ja mám teda k svojmu autu veľmi špecifický vzťah a po posúdení technika náš Huinday našťastie nie je na žiadnu totalku a ide sa normálne opravovať. Čo ma však mrzí je to, že človek si fakt ide v pohode na križovatke na zelenú a niekomu to v odbočovacom pruhu prepne ide na červenú,vpali do nás a pána po nehode veľmi netrápilo čo svojím neuváženým konaním spôsobil,ale jeho trápilo, že prišiel o drahé pneumatiky na svojom aute ?? myslím, že VP mu naďalej ostáva a o mesiac keď mu buď opravia auto alebo si kúpi iné auto tak môže spôsobiť aj niečo vážnejšie. Nám povedal osobne po nehode aj toľko, že on nevidel či mal červenú alebo zelenú a ani naše auto nevidel. Alkohol mu nezistili a potom ostáva jedine náhly pokles cukru, čo by mal byť zodpovedný a zvážiť svoj zdravotný stav a až potom sadnúť za volant, či nezvladnuta únava a náhly mikrospánok,lebo pochybujem, že takýto starší pán si ide trávu za volantom napríklad. Ja asi už po Bratislave pri tom akí vodiči jazdia a VP im ostávajú budem určite jazdiť čo najmenej (radšej jazdiť mimo BA) a kúpiť si na Bratislavu obrnený transporter alebo pontiaka to istí ???

   • Dobrý deň, prepáčte, ale musím reagovať na Váš komentár. V každom prípade vieme sa „vžiť do kože“ účastníkov nehody a vieme aj to ako to ľuďom zmení bežný život. Preto sa snažíme ako spoločnosť pomôcť a poradiť naozaj ako sa dá (radou, náhradným autom, servisom, …).
    1) Vaša známa Vám povedala veľmi zlú informáciu. Môžem napísať len za nás ako ProAssist, lebo praktiky rôznych firiem na ktoré, doplatia ľudia (a my bohu žiaľ sme potom v jednom vreci s nimi). Len základná vec prečo to tak nie je je, že poisťovňa nezaplatí navyše nič, lebo povedzme si úprimne dokonca veľakrát ani to čo má (nie každá aby som bol presný).
    2) Určiť na mieste „totálnu škodu“ nie je vždy možné. Niekedy už na pohľad je zrejmé, že ak je vozidlo veľmi poškodené a má už príklad aj svoj vek dá sa na 99% povedať že to nezachráni nikto. Teda, že poisťovňa to vyhodnotí ako nerentabilnú opravu. Ak je však poškodenie také, už na pohľad, že nedá sa presne určiť treba zvážiť ako postupovať ďalej vtedy vieme max poradiť a rozhodnutie je vždy na účastníkoch nehody. Dokonca samotný obhliadajúci technik priamo z poisťovne nevie veľakrát určiť pri prvej obhliadke či sa jedná o „totálnu škodu“, alebo nie a zistí sa to až podľa ďalších poškodených častí vozidlo po odstrojení.
    Záver je taký, že sme bezplatná služba pre účastníkov nehody, nebude väčšia suma za opravu a o tom či auto je v totálnej škode alebo nie záleží na poisťovni (treba si uvedomiť že tu ju viac faktorov a to cenový rozdiel garáž majstra a cena autorizovaného servisu). Každému radi poradíme a pomôžeme stačí nám zavolať. Či už priamo na nehode, alebo cez našu linku 18001. pozrite si aj naše recenzie a hlavne negatívne skúsenosti s niekým nemôžete porovnať s nami, lebo v každom obore je niekto kto robí zle meno preto sa treba informovať a byť opatrný. Pekný deň. O takýchto službách sa narozprávalo a popísalo veľa a hlavne veľa poloprávd.
    Prajem všetko dobré.
    Šimonoviť- ProAssist

 27. 14 . jula neprijemna nehoda v Lamaci. Pracovnik ProAssist Adrian K. absolutne profesionalne mi pomohol pri vsetkych ukonoch. Po cely cas stal pri mne a jeho pomoc a rady boli k nezaplateniu. Uprimna vdaka a clovek ma istotu v takychto situaciach kam sa obratit…
  Klobuk dolu a este raz srddcna vdaka…
  Boris z Dubravky

 28. Chcel by som vyjadriť veľké poďakovanie pánovi Marekovi Jaššovi za jeho neoceniteľnú pomoc pri riešení hromadnej autonehody 2. 8. 2021 v Senci. Ochotne sa postaral nielen o vyplnenie tlačív o nehode, ale sprevádzal ma aj do servisu, kontaktoval poisťovňu, zariadil bezplatné zapožičanie náhradného vozidla počas opravy môjho auta. Pán Jaššo všetko zariadil na vysoko profesionálnej úrovni. Zároveň svojím ľudským prístupom prispel k tomu, že som sa po nehode rýchlo upokojil a mohol som sa spoľahnúť, že riešenie vzniknutej situácie je v dobrých rukách. Už niekoľko rokov žijem v zahraničí a môžem povedať, že takúto komplexnú bezplatnú asistenčnú službu, akú poskytuje Pro Assist, nám môžu len závidieť. Ešte raz veľká vďaka.

 29. Chcem sa poďakovať pánvi Ševčíkovi a následné dni pánovi Šimonoviťovi z ProAssist, ktorí mi promptne a ochotne pomohli pri dopravnej nehode zo dňa 28.7.2021 na Gagarinovej ul. ako poškodenému. Bezplatné zapožičané vozidlo až do vykonanej opravy, odvoz do autoservisu ako aj vybavovanie papierovačiek naozaj prišlo veľmi vhod.
  Labuda

 30. Denisko a Marek. 🙂 Dvaja úžasní profíkovia vo svojom fachu. V celej nepríjemnej situácii mi nielen so všetkým pomohli, ale boli mi i ľudskou oporou. Veľká vďaka im patrí a nech sa im to v dobrom vráti. Svojim prístupom k práci a pomoci ľuďom si to bezpochybne zaslúžia. Srdce na správnom mieste. Ďakujem.

 31. Odporucam spolocnost ProAssist ako vyborneho partnera pri rieseni nehod. Velka vdaku si zasluzi pan Kinzel, ktory do nehodovej udalosti priniesol pokoj a odborne vyriesil vsetky nase povinnosti. Pan Kinzel nam ochotne pomahal, so vsetkym vedel poradit a sam proaktivne vyhladaval najvhodnejsie riesenia pre obe strany. DAKUJEM

 32. Dňa 10.8.2022 som mala nehodu, pri ktorej som mala problém s vinníkom a vypísaním dokumentov z jeho strany. Akoby zázrakom sa objavilo auto Proassist, z ktorého vystúpil veľmi milý, pohotový a ústretový mobilný technik pán Adrián Kinzel. Brilantne vyriešil celú situáciu a už o hodinu ma kontaktovala prostredníctvom neho pani Botová z Proassistu, ktorá hneď nasledujúci deň zorganizovala obhliadku môjho vozidla a dohodnutie opravy. Samozrejme najskôr telefonicky nahlásila nehodu v poisťovni vinníka a potom už išlo všetko ako po masle. Riešila aj poskytnutie náhradného vozidla počas opravy. Nemusela som sa obávať, že vinník do 15 dní škodu vo svojej poisťovni nenahlási. Proassist je skvelá služba na vysokej profesionálnej úrovni! Odteraz nosím kontakt na nich so sebou.

 33. Absolutne fantasticky servis, pri samotnej nehode prisiel pan od ProAssist a velmi nam pomohol, v servise to iste, neuveritelne kompetentny zamestnanci vybavili uplne vsetko. S takouto sluzbou je skoro radost, mat nehodu.

 34. Veľmi pekne ďakujem p. Denisovi Polakovičovi za poskytnutie asistenčnej služby, predovšetkým za mimoriadnu pomoc, ochotu, zodpovednosť a rozvahu.

 35. Som nesmierne vďačná, že nám prišiel nesmierne ochotný mladý pán pomôcť. Boli sme v obrovskom šoku z nehody a pán Jakub Veselý sa o nás úžasne postaral, upokojil nás a všetko nám detailne vysvetlil. Absolútne som nevedela, čo a ako mám riešiť, keďže sme nikdy predtým nemali nehodu ale pán s nami prešiel všetky kroky a všetko nám naozaj perfektne vysvetlil. Nevieme si ho vynachváliť. Všetká vďaka patrí Vám a pánovi Kubkovi Veselému. A samozrejme aj úžasnému odťahu ale to sa priznám, že som si pánove meno nezapamätala bohužiaľ.
  Ďakujeme Vám!

 36. Dobry den. Vcera (9.1.2023) som bol ucastnikom nehody v Bratislave. Zhodou okolnosti, hned po nehode prechadzal okolo Vas kolega Marek a automaticky zastavil svoje asistencne auto, postavil kuzele a rozsvietil majak. Bol velmi empaticky a hned nam zacal pomahat s vyplnanim papierov a popisom nehody. Bola to naozaj velmi prijemna skusenost. Velka vdaka.

  • Dobry den,
   chcel by som podakovat Jakubovi Veselemu za jeho skvely pristup, celkovu pomoc a prijemnu spolocnost pri dopravnej nehode, ktora sa mi dnes stala. Bol naozaj ochotny a zo vsetkym mi pomohol, dokonca mi vybavil aj nahradne auto aby som mal na com jazdit. Dakujem Jakub!

 37. Dnes sa mi stala moja prvá nehoda (nie mojou vinou), prišiel chalanisko a všetko vybavil/pomohol od vypísania papierov, servis a vybavenia nahradneho vozidla.Som len žasol.Klobúk dole, nad ústretovosťou pan Jakub Vesely. Dakujem

 38. Vynikajuca služba a skvelý človek pán Kinzel ktorý mi dnes pomohol pri riešení škode na mojom vozidle, vrelo odporúčam. A pán Kinzel má u mňa velké plus. Ďakujem!

 39. Velmi by som sa chcela takto podakovat panovi Veselemu. Pomohol pri nehode, pockal so mnou skoro 3 hodiny na odtahovku a este ma aj odviezol. TAKTO BY MALI VYZERAT ASISTENCNE SLUZBY! DAKUJEM!!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *